BISAC – Web We Want koalicijos narys

Posted on Tema: naujiena

Web We Want

VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras (BISAC) prisijungė prie Web We Want – globalios koalicijos, aktyviai remiančios interneto laisvę ir atvirumą.

Pirmą kartą po Web We Want įkūrimo 2013 m., koalicija atvėrė savo narystę organizacijoms, proaktyviai remiančioms interneto atvirumą. To rezultate, 20 koalicijos organizacijų-įkūrėjų gretas papildė 100 atrinktų organizacijų iš 50 pasaulio valstybių.

BISAC – vienintelė koalicijos organizacija-narė, atstovaujanti Šiaurės Europos regioną. Web We Want narystė žymi naują etapą organizacijos raidoje – taip stiprinamas BISAC tarptautinis vaidmuo tiek regioniniu, tiek globaliu lygmenimis.

Web We Want suteikia įrankius ir galimybes vykdyti naujus tarptautinius projektus,“ teigė BISAC vykdantysis direktorius Aleksandras Jocius. „Narystė – tai ir naujas žingsnis mūsų organizacijai. Džiaugiamės, kad buvo savo globalių partnerių pripažinti kaip laisvo ir atviro interneto puoselėtojai. Nekantraujame prisidėti prie koalicijos iniciatyvų“.

Apie Web We Want

Web We Want iniciatyvą puoselėja World Wide Web Foundation – globali nevyriausybinė organizacija, įkurta interneto išradėjo, Sero Tim Barners-Lee.

Pagrindinis iniciatyvos tikslas – remti saviraiškos laisvę internete, teisę į privatumą ir privatų bendravimą, globalaus tinklo decentralizaciją ir neutralitetą.

Web We Want iniciatyvinis komitetas nustato pagrindinius koalicijos tikslus, politinės ir strateginės raidos aspektus. Komitetą sudaro devynios organizacijos: 7 regionų atstovės ir dvi tarptautinės organizacijos. Šiuo metu, tarp komiteto narių yra Mozilla, Global Voices Advocacy, Electronic Frontier Foundation ir kitos.

Daugiau apie Web We Want skaitykite koalicijos tinklalapyje arba klauskite mūsų susisiekdami čia.