Apie

VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras (BISAC) buvo įsteigtas 2014 m. sausį kaip nevyriausybinė organizacija, kurios tikslas – puoselėti visuomenės domėjimąsi technologijų raida ir gilinti supratimą apie šios raidos įtaką kasdieniam žmogaus gyvenimui. BISAC veikla grindžiama Education-Excellence-Exchange (EEE) koncepcija, kuriuo siekiame švietimo ir žinių gausos, aukščiausios vykdomos veiklos kokybės ir sukauptos patirties mainų.

BISAC - Baltijos informacinės visuomenės analizės centras

Švietimas – nuolatinė savišvieta ir gilinimasis yra kertiniai aspektai, kurių pagalba galima nusakyti technologijų raidos daromą įtaką politinių sprendimų priėmimo procesams, pilietinės visuomenės dalyvavimo galimybėms, ekonominėms ir socialinėms tendencijoms, įvairiems teisiniams klausimams, kultūriniam identitetui ir moraliniams klausimams. Todėl mes ne tik atliekame aukščiausios kokybės tyrimus patys, bet ir skatiname kiekvieną gilintis į besikuriančius standartus ir naujas praktikas.

Kokybė – mūsų sritis kiekvieną dieną pateikia kažką naujo. Šias naujoves tiriame pasitelkdami tiek laiko patikrintas metodologijas, tiek inovatyviausius sprendimus. Taip išliekame regiono lyderiais ginant saviraiškos teisę internete, puoselėjant asmeninių duomenų apsaugą ir teisę į asmeninę komunikaciją internete bei siekiant užtikrinti vartotojų nediskriminavimo principą kibernetinėje erdvėje.

Mainai – kaip nepriklausoma organizacija, siekiame dalintis savo žiniomis su politikais, pilietinės visuomenės ir verslo atstovais, akademikais, studentais ir kiekvienu modernios valstybės piliečiu. Manome, kad tai – kertinis dalykas, įgalinantis pilietinę visuomenę ir jos dominavimą kibernetinėje erdvėje.

Praktikoje

Siekdami įgyvendinti EEE koncepciją, VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centre vykdome daugybę įvairių veiklų: atliekame tyrimus, organizuojame tarptautinius internetinius ir gyvus seminarus bei konferencijas, dirbtuves, skaitome paskaitas. Daugiau apie mūsų veiklą galite rasti paslaugų, projektų ir naujienų skiltyse.

Web We Want narystė

Nuo 2015 metų rugsėjo mėnesio, VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras yra oficiali koalicijos Web We Want organizacija-narė. Daugiau skaitykite čia.