Privatumo politika

Kai kurie VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centro tinklalapyje esantys duomenys, kuriuos mes gauname tiesiogiai iš Jūsų ir (ar) iš viešų duomenų rinkmenų, gali būti laikomi asmens duomenimis, todėl šiuos duomenis tvarkysime laikydamiesi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų bei šių privatumo nuostatų. Naudodamiesi VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centro tinklalapiu Jūs sutinkate su šioje privatumo politikoje minimomis nuostatomis.

VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centro interneto puslapyje Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi ypač atidžiai ir pagarbiai. Jūsų asmens duomenis VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centro naudos suteikiant Jūsų prašytą informaciją ar duomenis.

Asmens duomenų atskleidimas trečiosioms šalims

Pirmiau minėtais tikslais, priklausomai nuo Jūsų pateiktos užklausos, Jūsų asmeninius duomenis mums gali reikėti atskleisti ir perduoti trečiosioms šalims, teikiančioms su Jūsų užklausa susijusias paslaugas. Tai gali apimti (bet neapsiriboti) naujienlaiškių, komercinės medžiagos, užsakytų dokumentų ar kitos informacijos teikimą.

Tiesioginė reklama

Siekdama pristatyti, mūsų manymu, Jus ypač dominančią informaciją VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras gali naudoti Jūsų asmens duomenis reklamai bei informavimui. Jūs bet kada galite atsisakyti tokių reklamos pranešimų.

VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras niekada neleis trečiosioms šalims naudoti Jūsų asmens duomenų rinkodarai ar susisiekti su Jumis.

Svetainės sekimas

VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras naudoja sekimo programinę įrangą klientų naršymui stebėti ir veiklos vystymo tikslais.

Slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai failai, siunčiami iš tinklalapio serverio (pvz., www.bisac.eu) į Jūsų naršyklę, kai lankotės tinklalapyje. Priklausomai nuo Jūsų naršyklės nuostatų, jie yra išsaugomi arba atmetami.

Išsaugoti slapukai leidžia serveriams identifikuoti Jūsų kompiuterį. Tai reiškia, kad pakartotinai grįžę į tinklalapį ir naudodamiesi slaptažodžiu apsaugotose tinklalapio srityse galite išvengti pakartotinio tų pačių duomenų įvedimo.

Trumpiau sakant, slapukai palengvina naršymą po tinklalapius, kuriuose reikia ranka įvesti duomenis.
Mes naudojame slapukus, kad jie mums padėtų kurti tinklalapį ir supaprastintų vartotojų naršymą po tinklalapį.

Slapukai padeda mums suprasti vartotojo pasirinkimus.
Informuojame, kad rekomenduojama slapukus įrašyti siekiant patogesnio naudojimosi ir visiško svetainės funkcionalumo. Nepaisant to, jeigu norite, slapukus galite išjungti savo naršyklės parinktyse.

Saugumas

Mūsų tikslas yra užtikrinti kiek įmanoma didesnį visos, iš Jūsų ir iš viešųjų duomenų rinkmenų gaunamos, informacijos saugumą. Siekdami apsaugoti šią informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, kopijavimo ar atskleidimo, mes naudojame įvairias administracines, technines ir fizines saugumo priemones.

Nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius

Informuojame, kad ši privatumo politika taikoma tik VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centro tinklalapiui. Kadangi mūsų interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklalapius, rekomenduojame prieš pateikiant savo asmens duomenis susipažinti su tų tinklalapių privatumo politika. Mes neatsakome už jokius duomenis, pateikiamus lankantis kituose tinklalapiuose.


VšĮ Baltijos informacinės visuomenės analizės centras pasilieka teisę keisti šios privatumo politikos nuostatas be išankstinio ar specialaus vartotojų perspėjimo.

Ši privatumo politika galioja nuo 2014 m. vasario 1 d.